O Nas

 

Od 15 lat ułatwiamy klientom podejmowanie kluczowych decyzji kredytowych. O finansach mówimy czytelnie i rzeczowo, aby osoby korzystające z naszych usług mogły wybrać najbardziej opłacalne oferty.

Chcesz wziąć kredyt lub zainwestować swoje oszczędności? Zaufaj ekspertom i sprawdź proponowane przez nas oferty!

Sokołowski Finanse

w liczbach

15 lat

doświadczenia

4386 sztuk

uruchomionych kredytów

923 mln PLN

wartość udzielonych kredytów

11 tytułów

eksperckich

17 ofert

banków

Poznaj nasz zespół

michal-sokolowski

Michał Sokołowski

Założyciel firmy i ekspert finansowy zarządzający kancelarią z 15 letnim doświadczeniem.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego o specjalizacji Handel Międzynarodowy oraz stypendysta European School of Management w Oxfordzie. Doświadczenie finansowe zdobywał pracując m.in. w Raiffeisen Bank Polska S.A., mBank S.A., Noble Bank S.A. W swojej karierze uzyskał najwyższy sumaryczny wolumen udzielonych kredytów hipotecznych w Raiffeisen Banku w historii w Polsce.

Określa kierunki rozwoju firmy. Prowadzi politykę zatrudnienia i szkolenia pracowników. Michał jest też odpowiedzialny za utrzymanie korzystnych relacji z bankami oraz kontrahentami, a także standardów doradczych w Kancelarii.

Jeździ na rowerze, uprawia sporty zimowe . Miłośnik muzyki, podróży i książek.

justyna-swiderczak

Justyna Świderczak

Menedżer działu finansowania z 7 letnim doświadczeniem.

Ukończyła ekonomię oraz finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zdobytą wiedzę dziś pożytkuje w Kancelarii , starając się uzyskać dla każdego klienta jak najkorzystniejsze warunki finansowania.

Zaufanie, wiarygodność i polecenia od usatysfakcjonowanych klientów pozwala jej na spełnienie zawodowe i dalszy rozwój. Jednocześnie jest odpowiedzialna za szkolenie nowych doradców, dbając o ich jak najwyższe kompetencje i wiedzę merytoryczną.
W wolnym czasie lubi grać na pianinie i szaleć z psem. Pasjonatka powieści Johna Grishama.

agata-jednorowicz

Agata Górnaś

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku finanse i rachunkowość. Swoje wykształcenie i kwalifikacje poszerzała również na studiach podyplomowych “Mistrzowie rynków finansowych – IV edycja”.

Konsultant finansowy doskonalący od wielu lat swoją wiedzę na rynku finansowym. Udoskonala swój warsztat doradczy w zakresie finansów, powiększając grono zadowolonych kredytobiorców. Zaangażowana w rozwój Kancelarii, pomocna i dyspozycyjna, stara się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Prywatnie miłośniczka książek przygodowych.

dominika-kierstan

Dominika Kierstan-Pawlik

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunek administracja. Jest również absolwentką studiów podyplomowych – Doradztwo i obsługa rynku nieruchomości prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Ukończenie dwóch fakultetów, a także kilkuletnia praca w finansach i nieruchomościach rozpoczęta już w trakcie studiów, pozwoliły jej na wczesne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce. Swoje umiejętności podnosi stale analizując rynek nieruchomości i zgłębiając aspekty gospodarki nieruchomościami.
W wolnych chwilach poświęca się malarstwu oraz ukochanym roślinom.

Współpracują z nami

Z chęcią podejmujemy współpracę z deweloperami, pośrednikami oraz rzeczoznawcami majątkowymi.

Cenimy wiedzę i doświadczenie kontrahentów. Istotne jest dla nas zaufanie, a także rzetelność i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Jeśli chcesz współpracować z wykształconymi ekspertami finansowymi, świetnie trafiłeś!

Kompetencje specjalistów zatrudnionych w naszej kancelarii potwierdza szerokie grono deweloperów i pośredników. Co więcej, wielu z nich jest naszymi partnerami już od 15 lat ! Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy skuteczność i obsługę na najwyższym poziomie.

Warto z nami współpracować, ponieważ:

  • skutecznie pomagamy firmom w rozwoju,
  • świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie,
  • angażujemy się w każdy proces związany z nabyciem nieruchomości czy zaciągnięciem kredytu,
  • słuchamy klientów i przedstawiamy im wyłącznie takie oferty, które odpowiadają na ich potrzeby i oczekiwania, co sprawia, że mogą w krótszym czasie podjąć decyzję o wyborze jednej z nich,
  • trzymamy się ustalonych zasad współpracy,
  • utrzymujemy stały kontakt z naszymi kontrahentami,
  • szanujemy kontrahentów, dlatego w działaniu stawiamy na uczciwość oraz przejrzystość,
  • pomagamy klientom w skompletowaniu dokumentów oraz dopełnieniu formalności, dzięki czemu szybciej dochodzi do sfinalizowania umowy.