Kredyt konsolidacyjny Poznań

Kredyt konsolidacyjny to dobry wybór dla osób, które mają zobowiązania finansowe u kilku wierzycieli i chcą je połączyć. Pożyczone pieniądze pokryją koszty spłaty innych kredytów oraz chwilówek, co dla wielu klientów stanowi niezwykle wygodne rozwiązanie. Twoje miesięczne zobowiązania mogą zamienić się w jedną, niższą ratę. Brzmi atrakcyjnie? Pomożemy Ci więc wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny w Poznaniu.

kredyt konsolidacyjny Poznań

Warto również wspomnieć, że niektóre banki proponują kredyt konsolidacyjny na kwotę nieco wyższą od łącznej kwoty zobowiązań. Dzięki temu wolną gotówkę można przeznaczyć na inne dowolne cele. Niezależnie od Twoich oczekiwań, nasi eksperci znajdą ofertę, która zagwarantuje Ci komfort i będzie dla Ciebie korzystna finansowo. Przeanalizujemy kredyty dostępne we wszystkich bankach w Polsce i przedstawimy Ci, zarówno plusy, jak i minusy branych pod uwagę rozwiązań. Powierz swoje finanse doświadczonym ekspertom i poczuj lekkość w swoim portfelu.

Kredyt konsolidacyjny w Poznaniu – zamień swoje zobowiązania w jedną ratę

Na początku naszej współpracy przedstawisz nam swoją sytuację finansową. Szybko dojdziesz do wniosku, że masz do czynienia z grupą specjalistów z dużym doświadczeniem i wiedzą. Wtedy będziemy mogli znaleźć korzystną ofertę, która pozwoli Ci zredukować wszystkie zobowiązania do jednej przejrzystej umowy na atrakcyjnych warunkach.

Kredytem konsolidacyjnym nazywamy połączenie różnych zobowiązań finansowych w ramach jednej umowy kredytowej i jednej miesięcznej raty. Można nim objąć m.in. następujące rodzaje zadłużeń:

 • kredyty gotówkowe,
 • kredyty hipoteczne,
 • kredyty ratalne,
 • karty kredytowe,
 • kredyty samochodowe,
 • pożyczki gotówkowe,
 • chwilówki.

Jak działają kredyty konsolidacyjne – Poznań

Kiedy wziąć kredyt lub pożyczkę konsolidacyjną? Załóżmy, że spłacasz kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny. Poza tym masz raty na urządzenia AGD (kredyt konsumencki) i auto – sporo się tego nazbierało przez ostatnie lata. Masz więc cztery różne umowy, czterech wierzycieli i cztery inne zestawy warunków do spełnienia.

Czy nie lepiej byłoby mieć jeden kredyt i robić jeden miesięczny przelew? Tak właśnie działa kredyt konsolidacyjny. W Poznaniu pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję, co nie jest takie proste – mnóstwo banków ma ofertę kredytów konsolidacyjnych.

Co więc zyskujesz dzięki kredytowi konsolidacyjnemu? Zamieniasz wszystkie dotychczasowe zobowiązania na jedną miesięczną ratę, którą bank pobierze automatycznie we wskazanym przez Ciebie dniu miesiąca. Rata może być niższa niż dotychczasowa, bo możesz wydłużyć okres spłaty. Możesz również spłacać taką samą wysokość raty jak wcześniej, wszystko zależy od Ciebie. Zazwyczaj jednak rata jest niższa, ponieważ szukamy dla Ciebie najtańszego banku. Masz co miesiąc minimum formalności, a to wszystko w jednym banku.

Niektóre banki oprócz kredytu konsolidacyjnego oferują wraz z nim dodatkową gotówkę. Masz więc dłuższy okres kredytowania, a jednocześnie pieniądze na kolejne wydatki – które, jak wiadomo, zawsze się w końcu pojawią.

pośrednictwo kredytowe Poznań

Konsolidacja chwilówek Poznań – czy to możliwe?

Zasadniczo konsolidacja dotyczy pożyczek udzielonych w bankach, a nie zobowiązań zaciągniętych w obrocie pozabankowym. Na szczęście jednak są banki, które umożliwiają konsolidację chwilówek i udzielają kredytu na ich spłatę. Niektóre z instytucji finansowych wymagają przy tym, by konsolidacji – prócz chwilówek – podlegały kredyty z banków, inne natomiast rezygnują z tego kryterium. Doradcy z Kancelarii Finansowej Sokołowski doskonale orientują się w ofertach dostępnych na rynku i profesjonalnie dobiorą najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Jak doradzamy naszym klientom – kredyty konsolidacyjne

Niezależnie od Twoich oczekiwań, nasi eksperci znajdą ofertę, która będzie dla Ciebie komfortowa i korzystna finansowo. Przeanalizujemy kredyty dostępne we wszystkich bankach w Polsce i przedstawimy Ci zarówno ich plusy, jak i minusy. Dowiesz się m.in.:

 • jakie są możliwości klienta wybranego banku;
 • jakie zobowiązania ujmiesz w kredycie konsolidacyjnym;
 • gdzie jest najkorzystniejsza rzeczywista roczna stopa oprocentowania;
 • jakie jest oprocentowanie stałe w skali roku;
 • jaka będzie całkowita kwota kredytu;
 • jak przebiega weryfikacja zdolności kredytowej i jakie są warunki otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej;
 • czy wraz z nowym kredytem masz możliwość uzyskania dodatkowej gotówki;
 • jaka będzie wysokość kredytowanych kosztów;
 • jaki będzie koszt ubezpieczenia, prowizja banku czy koszt uruchomienia kredytu.

Pamiętaj, każde spotkanie z doradcą jest darmowe. Nie wahaj się, powierz swoje finanse sprawdzonym ekspertom już dziś!

Tekst seo wersja mobilna