Kredyt gotówkowy Poznań

Wakacje, samochód, remont, telewizor, kurs rozwijający Twoje pasje – kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel, który nie musi być wcześniej ustalony z bankiem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie – wniosek o kredyt gotówkowy może być rozpatrzony nawet w 1 dzień! Ale w jakim banku podpisać umowę? Pomożemy Ci znaleźć najlepszą odpowiedź na to pytanie. Wspólnie znajdziemy ofertę kredytu gotówkowego na dobrych warunkach. Siedzibą naszej działalności jest Poznań, ale doradzamy osobom z całej Polski – telefonicznie lub online. Skontaktuj się z nami i dowiedz się w kwadrans, jaką masz zdolność kredytową.

kredyt gotówkowy Poznań

Zapytaj o kredyt gotówkowy – najważniejsze informacje

Pomoc przy uzyskaniu kredytu gotówkowego to przede wszystkim solidna dawka wiedzy – zanim wpiszesz w wyszukiwarkę „tani kredyt gotówkowy”, sprawdź, na czym to w ogóle polega:

1. Kredyt gotówkowy a kredyt hipoteczny

W przeciwieństwie do kredytów hipotecznych w przypadku kredytu gotówkowego nieruchomość nie jest zabezpieczeniem dla banku. Maksymalne kwoty możliwe do uzyskania są różne w zależności od banku – mogą wynieść nawet 200 tys. złotych, które wydasz na dowolnie wybrany cel.

2. Oprocentowanie kredytu gotówkowego

Oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego jest stopą procentową, będącą podstawowym kosztem kredytu, który nie uwzględnia dodatkowych opłat i kosztów (w przeciwieństwie do RRSO). Oprocentowanie podobnie jak w przypadku kredytów hipotecznych może być stałe lub zmienne.

3. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Parametr, który pokazuje całkowity koszt kredytu gotówkowego, wyrażony jako odsetek jego kwoty w ujęciu rocznym. Obejmuje wszelkie opłaty, odsetki, prowizje, podatki i koszty dodatkowe, np. ubezpieczenie kredytu gotówkowego. RRSO to jeden ze wskaźników, które będziemy porównywać, analizując dla Ciebie oferty kredytów gotówkowych.

4. Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy?

Żeby otrzymać kredyt gotówkowy, niezbędne jest posiadanie zdolności kredytowej na wymaganą kwotę. Poprzez zdolność kredytową bank rozumie potencjał do terminowego spłacenia każdej raty kredytu wraz z odsetkami. Pieniądze zostaną wypłacone po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej i podpisaniu umowy, na której będą wszystkie warunki Twojego zobowiązania wobec banku.

5. Kwota do spłaty a okres spłaty

Przeglądając ranking kredytów gotówkowych, łatwo zauważyć, że najtańszy kredyt gotówkowy będzie miał najkrótszy okres spłaty. Im dłuższy czas spłacania zobowiązania, tym więcej odsetek do oddania, ale też mniejsze miesięczne obciążenie. Często okres kredytowania jest uzależniony od posiadanej zdolności kredytowej.

Czas spłaty tego rodzaju kredytu jest zazwyczaj krótszy niż w przypadku wariantu hipotecznego. Płatności zostają rozłożone maksymalnie na 10 lat. Należy mieć na uwadze, że im dłuższy czas spłacania zobowiązania, tym więcej odsetek do oddania, ale też mniejsze miesięczne obciążenie.

6. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego

Limity stosowane przez banki udzielające kredytów gotówkowych wynoszą zwykle max. 200 000 zł. Należy jednak pamiętać, że maksymalna kwota kredytu możliwa do uzyskania jest ściśle związana ze zdolnością kredytową.

7. Szybki kredyt gotówkowy

Decyzję o przyznaniu kredytu możesz uzyskać nawet w 1 dzień, a informację o zdolności kredytowej uzyskasz u nas w 15 minut. Czas nie będzie żadną przeszkodą do tego, byś zaczął zmieniać swój świat od zaraz.

szybki kredyt gotówkowy

Kalkulator kredytu gotówkowego czy pomoc fachowców?

Dzisiaj z łatwością załatwisz, zarówno pożyczkę gotówkową, jak i kredyt gotówkowy online. Wystarczy porównywarka kredytów gotówkowych i gotowe… Ale czy to dobry wybór? Udzielenie kredytu gotówkowego wiąże się podpisaniem umowy, która nierzadko zawiera wiele zawiłych zapisów. Lepiej więc skorzystać z naszej pomocy, zwłaszcza że jest ona darmowa – nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat za doradztwo kredytowe.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Wcielimy się w rolę „żywej porównywarki” kredytów gotówkowych, ale przedstawimy Ci tylko najkorzystniejsze oferty. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania dotyczące wysokości kredytu i Twoich miesięcznych możliwości finansowych.

Z nami spłata kredytu gotówkowego będzie tylko efektem ubocznym spełnionych marzeń, a nie smutną konsekwencją nieodpowiedzialnie podjętej decyzji. Naszą Kancelarię wyróżnia poznański pragmatyzm, zamiłowanie do gospodarności i oszczędności tam, gdzie jest to możliwe. Dzielimy się naszymi ideami z Klientami, właśnie dlatego warto nas wybrać.

Tekst seo wersja mobilna

Szybki kredyt gotówkowy Poznań – pomożemy znaleźć!

Szanujemy Twój czas, dlatego u nas złożysz wnioski o wybraną formę finansowania do kilku banków jednocześnie. Nigdy nie stawiamy wszystkiego na jedną kartę, aplikacje kierujemy więc do minimum 3 wybranych instytucji finansowych. Po wydaniu decyzji wybieramy z Tobą najkorzystniejszą ofertę kredytu. Wymaga to minimum formalności z Twojej strony, pomożemy w skompletowaniu dokumentów i usprawnimy ich obieg. Złożenie za naszym pośrednictwem wniosków do kilku banków otwiera również drzwi do indywidualnych negocjacji cenowych. Jesteś zdecydowany, by zacząć działać? Jeśli tak, skontaktuj się z nami!

Otrzymane od banku pieniądze możesz
przeznaczyć m.in. na:

  • wakacje,
  • kupno samochodu,
  • przeprowadzenie remontu w mieszkaniu,
  • zakup nowego sprzętu RTV/AGD.

Czas spłaty tego rodzaju kredytu jest zazwyczaj krótszy niż w przypadku wariantu hipotecznego. Płatności zostają rozłożone maksymalnie na 10 lat. Należy mieć na uwadze, że im dłuższy czas spłacania zobowiązania, tym więcej odsetek do oddania, ale też mniejsze miesięczne obciążenie.