Kredyt dla firm Poznań

Brak funduszy nie musi przekreślać możliwości rozwoju Twojej firmy. Obecnie banki oferują kredyty dedykowane przedsiębiorstwom w różnej postaci. Dzięki nim sfinansujesz nowe przedsięwzięcia, jak i założysz zupełnie nową działalność.

kredyt dla firm Poznań

Pożyczki dla firm Poznań – na co można przeznaczyć?

Przedsiębiorcy często poszukują finansowania celów takich jak:

 • zakup lub remont siedziby firmy oraz nowych obiektów,
 • kupno sprzętu,
 • inwestycje w reklamę, np. po wprowadzeniu do oferty nowych produktów,
 • bieżące finansowanie obrotowe,
 • kredyty inwestycyjne.

Kredyt firmowy to również dobry wybór, jeśli chcesz zapewnić swojemu przedsiębiorstwu płynność finansową, a oczekujesz na spóźnione płatności od klientów. Pożyczenie pieniędzy pozwoli na realizację zaplanowanych wcześniej przedsięwzięć bez opóźnień.

Jeśli chcesz, aby Twoja działalność gospodarcza mogła się nieprzerwanie rozwijać, znajdź odpowiedni kredyt dla siebie i pozyskaj środki na nowe inwestycje!

Kredyt dla firm Poznań – rodzaje finansowania

Banki oferują wiele różnych kredytów firmowych, dzięki czemu rodzaj finansowania można dopasować do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Wśród najczęściej wybieranych form finansowania są:

 • Kredyt odnawialny

  dzięki niemu możesz wykonywać transakcje do określonego w umowie limitu, nawet jeśli nie masz pieniędzy na swoim koncie firmowym. To rozwiązanie pozwala na zachowanie płynności finansowej firmy;

 • Kredyt obrotowy

  produkt przeznaczony dla istniejących już firm, które potrzebują pieniędzy na opłacenie bieżących wydatków, takich jak wypłaty dla pracowników czy opłacenie rachunków;

 • Kredyt hipoteczny

  propozycja dla przedsiębiorstw chcących kupić albo rozbudować i wyremontować określoną nieruchomość. W przypadku wyboru tego rodzaju finansowania konieczne jest posiadanie wkładu własnego;

 • Kredyt inwestycyjny

  produkt skierowany do firm, które planują rozpoczęcie nowych projektów. Dokładny cel tego rodzaju kredytu zostaje określony w umowie. Przeważnie przy wyborze tego rodzaju finansowania należy przedstawić pracownikowi banku biznesplan oraz korzyści, jakie ma przynieść jego realizacja;

 • Leasing

  produkt kierowany do podmiotów, które po upływie określonego czasu chcą mieć możliwość wykupu danego środka trwałego lub zwrócenia go leasingodawcy. Uproszczona procedura kredytowa i niższe miesięczne kwoty rat są charakterystyczne dla tego typu finansowania.

Powyżej wskazano tylko niektóre z oferowanych przez banki rodzajów finansowania dla firm. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierzesz produkt dostosowany do potrzeb Twojej działalności gospodarczej, skorzystaj z doradztwa naszych ekspertów finansowych. Znajdziemy kredyt, który pozwoli Twojej firmie rozwinąć skrzydła.

Pożyczki dla nowych firm

Początki bywają trudne, zwłaszcza jeśli chodzi o działalność gospodarczą. Brak gotówki na działalność nie musi jednak ograniczać Twoich planów podboju rynku. Choć banki zazwyczaj udzielają pożyczki przedsiębiorstwom, które wykazują się stażem dłuższym niż 12 miesięcy, istnieją również kredyty dla młodych firm, działających krócej niż 6 miesięcy. Wymagane jest wówczas dodatkowe zabezpieczenie (np. w postaci hipoteki) lub wykazanie doświadczenia w branży.

Kredyty dla firm – najważniejsze informacje

Planując zaciągnięcie kredytu firmowego, należy pamiętać, że przed jego przyznaniem, bank oceni, czy dane przedsiębiorstwo będzie mogło wywiązywać się ze wszystkich płatności. Jeśli chcesz mieć pewność, że uzyskasz potrzebne Ci pieniądze, skorzystaj z usług naszego zespołu. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Garbary 95/10 (61-757 Poznań), doradzamy również online. Ocenimy zdolność kredytową firmy w kilkanaście minut, dzięki czemu będziesz pewny, że w danym momencie możliwe jest uzyskanie oczekiwanej sumy pieniędzy od banku.

Nie chcemy, aby zamiar wzięcia pożyczki nakładał na Ciebie wiele czasochłonnych obowiązków, dlatego eksperci z naszego poznańskiego zespołu dokładnie przeanalizują dostępne na rynku oferty dla Twojej firmy i przedstawią Ci najkorzystniejsze propozycje. Jest to niezwykle ważne, ponieważ każda forma finansowania odpowiada na inne potrzeby.

pożyczki dla firm Poznań

Jeśli nie chcesz zdecydować się na kredyt na zakup nieruchomości, a potrzebujesz lokalu, możemy pomóc w znalezieniu odpowiedniego leasingu. Warto zaznaczyć, że ten rodzaj finansowania może dotyczyć również samochodów, maszyn i sprzętów potrzebnych do prowadzenia określonej działalności. Z naszych usług możesz skorzystać także podczas kompletowania dokumentów. Dzięki współpracy z nami proces pozyskiwania środków na rozwój Twojej firmy będzie szybki i skuteczny.

Tekst seo wersja mobilna