Inwestycje

Jeśli chcesz z zyskiem zainwestować swoje oszczędności, pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej oferty na rynku. Dokonamy dokładnej analizy różnych scenariuszy tak, abyśmy mogli przedstawić Ci, kiedy możesz spodziewać się zwrotu swojego wkładu oraz jakie ryzyko wiąże się z wybraną inwestycją.

Gdy zdecydujesz, jaką kwotę i na jaki czas chciałbyś zainwestować, dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że aby inwestować, nie musisz dobrze znać rynku finansowego. Jeśli skorzystasz z porady naszych ekspertów, możesz nawet w krótkim czasie pomnożyć swoje oszczędności.

Inwestycja w grunt, dlaczego warto?

Szczególnie opłacalną inwestycją okazuje się lokowanie oszczędności w gruntach. Jakie zalety ma to rozwiązanie? Przede wszystkim, ziemia to inwestycja ponadczasowa. Ponadto ceny działek w Polsce nie są tak wysokie, jak w innych krajach, a wartość gruntów cały czas rośnie. Po 5 latach od zakupu możesz sprzedać daną działkę bez podatku dochodowego.

Obok doradztwa finansowego, prowadzimy również działalność Grunt to inwestycja, ułatwiając naszym klientom zakup działek budowlanych, na których później mogą stanąć ich wymarzone domy oraz które pozwalają w perspektywie czasu na pomnożenie posiadanych oszczędności. W swojej ofercie mamy wiele działek znajdujących się w otoczeniu zieleni oraz w pobliżu dużych miast. Jesteśmy właścicielami oferowanych gruntów, a nie pośrednikami, dzięki czemu unikasz dodatkowych ryzyk i kosztów pośrednictwa.